در برخی از اوقات، این شرایط به وجود می‌آید که امر انتقال پیام را به روش دیگری به انجام برسانید. موشن گرافیک یکی از بهترین روش‌ها برای انتقال پیام، تبلیغات و معرفی محصول و خدمات است. سایا سایت بر آن شد که علاوه بر ارائه خدمات طراحی سایت و سئو، خدمات سفارش طراحی موشن گرافیک را نیز به لیست خدمات خود اضافه کند. سایا سایت با داشتن کادر مجربی از موشن کاران و نریتورهای حرفه‌ای کاملا آماده ارائه خدمات ساخت موشن گرافیک به شما همراهان عزیز می‌باشد.

قیمت و امکانات پلن‌های موشن گرافیک حرفه‌ای

ما در سایا سایت برای امر طراحی موشن گرافیک 3 پلن اصلی داریم که صد البته شما می‌توانید به صورت تلفنی سفارش ویژه خود را ثبت کنید. در ادامه امکانات، ویژگی و قیمت موشن گرافیک را می‌توانید مشاهده کنید.

پلن اقتصادی
پلن اقتصادی

2 میلیون تومان

به ازای هر دقیقه

 • کاراکتر نیمه اختصاصی
 • صدا گذاری نیمه حرفه‌ای
 • عناصر گرافیکی آماده
 • سناریو اختصاصی
 • مناسب برای استوری اینستاگرام
اقتصادی
اقتصادی

5 میلیون تومان

به ازای هر دقیقه

 • کاراکتر اختصاصی
 • صدا گذاری فوق حرفه‌ای
 • عناصر گرافیکی اختصاصی
 • سناریو اختصاصی
 • مناسب همه شبکه‌های اجتماعی
  • موسیقی متن نیمه اختصاصی
   • گوینده آقا یا خانم
ممتاز
ممتاز

10 میلیون تومان

به ازای هر دقیقه

 • کاراکتر اختصاصی
 • صدا گذاری فوق حرفه‌ای
 • عناصر گرافیکی اختصاصی
 • سناریو اختصاصی
 • مناسب همه شبکه‌های اجتماعی
  • موسیقی متن اختصاصی
   • گوینده آقا و خانم همزمان

ویژگی‌های خدمات موشن گرافیک حرفه‌ای سایا

سایا سایت همیشه سعی بر آن دارد که بتواند نیروهای خود را به روز نگه دارد تا از جدیدترین روش‌ها و متدهای روز دنیا برای ارائه خدمات خود استفاده کند. به همین دلیل قصد داریم که زمانی که سفارش موشن گرافیک شما را تحویل می‌دهیم، همه ویژگی‌های یک موشن خوب را در موشن گرافیک شما رعایت کنیم. در ادامه می‌توانید به مهمترین ویژگی‌های یک موشن خوب که در سایا طراحی می‌شود بپردازید.

سناریو اختصاصی

سناریو اختصاصی و حرفه‌ای به موشن گرافیک شما کمک می‌کند تا بتوانید پیام خود را به بهترین شکل ممکن منتقل کنید

نریشن و گویندگی آقا و خانم

گویندگی و موسیقی متن مناسب عاملی است که جذابیت کار را برای مخاطبین بسیار بالاتر خواهد برد. شما نریتور مد نظر خود را می‌توانید انتخاب کنید.

طراحی کاراکتر اختصاصی

کاراکتر یا همان شخصیت‌ها نقش برجسته‌ای در یک موشن گرافی خوب دارند. این که کاراکتر وجود داشته باشد یا خیر کاملا به سناریو شما بستگی دارد.

تدوین حرفه‌ای

ترکیب و تدوین مناسب و خوب تصاویر، عناصر گرافیکی، ویدئوها و متن‌های احتمالی باعث جلب توجه بیشتر مخاطبان خواهد شد.

انیمیشن زیبا و روان

انیمیش و متحرک سازی روان و نرم عناصر گرافیکی شاید به نوعی مهمترین فاکتور یک موشن گرافیک حرفه‌ای باشد که سایا به آن توجه ویژه‌ای دارد.

منطبق با هدف شما

موشن گرافی ای که در سایا سایت برای شما طراحی و آماده می‌شود ککاملا با هدف و موضوع مد نظر شما تطابق دارد.

مدت زمان مناسب

در مدت زمان مناسب پیام مد نظر شما به مخاطب منتقل خواهد شد. یک موشن خوب نباید تایم بسیار کوتاه یا بلند مدت داشته باشد

سازگار با فضای مجازی و سایت

طراحی موشن گرافیک متناسب با شبکه‌های اجتماعی و پیامرسان‌های مختلف و سرویس‌های اشتراک گذاری ویدئو

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافیک یا موشن گرافی در واقع یک پروسه هنری است. به زبان ساده، موشن گرافیک ترکیبی از تصاویر، انیمیشن، موسیقی، نریشن‌ هاست. ترکیب مواردی که ذکر شد، یک تجربه بصری و سمعی را برای مخاطبین شما ایجاد می‌نماید. با موشن گرافیک شما قادر خواهید بود که یک پیام خاص را به مخاطبین خود منتقل کنید. گاها این پیام یک پیام تبلیغاتی می‌تواند باشد.

موشن گرافیک تبلیغاتی

موشن گرافیک تبلیغاتی، یک روش جذاب و مؤثر برای ارتقا و تبلیغ محصولات یا خدمات است. در این نوع تبلیغ، از ترکیب تصاویر، متن‌ها، انیمیشن‌ها و صداها برای ایجاد یک ویدئو دینامیک استفاده می‌شود که به صورت تصویری و جذاب پیام و اطلاعات مورد نظر را به مخاطبان منتقل می‌کند. این روش می‌تواند در ترویج برند، افزایش فروش، تشویق به اقدام و یا تبلیغ رویدادها مؤثر باشد.

معرفی محصول با موشن گرافیک

موشن معرفی محصول، یک راه عالی برای معرفی و تبلیغ محصولات به مخاطبان است. در این نوع ویدئو، معمولاً از ترکیب تصاویر زنده یا انیمیشن، متن‌ها، صداها و اطلاعات کلیدی درباره محصول استفاده می‌شود. این ویدئو می‌تواند ویژگی‌ها، مزایا، کاربردها و نحوه استفاده از محصول را به واضحی و جذابیت برای مخاطبان نشان دهد. هدف اصلی این نوع موشن گرافیک، جلب توجه مخاطبان و ایجاد تاثیر در ذهنیت آن‌ها نسبت به محصول است.

آغاز برند سازی با لوگو موشن

برای برند سازی با لوگو موشن، ابتدا باید یک لوگو طراحی کرده و سپس آن را به شکلی دینامیک و حرکتی درآورید. این می‌تواند با استفاده از انیمیشن‌ها، تغییرات رنگ یا تغییر شکل‌های لوگو باشد. این انیمیشن‌ها باید به هویت و پیام برند شما مرتبط باشند و احساسات و ارتباط با مخاطبین را تقویت کنند. بهتر است با یک طراح گرافیک یا تخصصی در زمینه لوگو موشن همکاری کنید تا نیازها و اهداف شما به خوبی منعکس شوند.

راهنمای خرید سفارش موشن گرافیک

قبل از آن که اقدام به ثبت سفارش موشن گرافیک خود در سایا کنید، بهتر است به نکات زیر به صورت کامل توجه کنید تا از بروز هر گونه مشکل جلوگیری به وجود آید.

سایا سایت | طراحی سایت | سئو تضمینی | طراحی اپلکیشن | موشن گرافیک
01
01

نیاز سنجی کنید

این که شما موشن گرافی را برای چه هدفی و برای رفع چه نیازی می‌خواهید بسیار مهم است. چون به بهتر شدن نتیجه کار کمک شایانی می‌کند.

02
02

محل انتشار موشن

توجه کنید که تعیین محل انتشار موشن می‌تواد به صورت ویژه‌ای بر کیفیت کار نهایی شما موثر باشد.در زمان ثبت سفارش، محل انتشار موشن را قید کنید.

03
03

مشاوره تلفنی بگیرید

قبل از آن که از طریق سایت ثبت سفارش کنید، با کارشناسان ما تماس بگیرید. پاسخگویی کارشناسان هر روز از ساعت 9 الی 21 است.

چرا در سایا سایت سفارش موشن گرافیک ثبت کنیم؟

اصل امانت داری، رفتار حرفه‌ای پرداخت اقساطی، قیمت منصفانه و تعهد کاری از جمله دلایلی است که باعث می‌شود سایا به یکی از بهترین شرکت‌های ساخت موشن گرافی تبدیل شود. کارشناسان گرافیکی ما در طول پروسه طراحی موشن گرافیک تا تحویل پروژه به شما در کنار شما هستند تا دقیقا آن چه که در ذهن شما وجود دارد را برای شما اجرا کنیم.

+
پروژه و کاراکتر طراحی شده
+
سابقه کار طراحی موشن گرافیک
+
نریتور (گوینده) آقا و خانم
+
موشن گرافیست حرفه‌ای

سایر خدمات گرافیکی سایا

تیم گرافیکی سایا سایت

ما به مشاغل بلندپرواز مانند شما کمک می کنیم با ایجاد آگاهی ، رانندگی در ترافیک وب ، ارتباط با مشتریان و رشد کلی فروش سود بیشتری کسب کنیم. با ما تماس بگیرید
ما به مشاغل بلندپرواز مانند شما کمک می کنیم با ایجاد آگاهی ، رانندگی در ترافیک وب ، ارتباط با مشتریان و رشد کلی فروش سود بیشتری کسب کنیم. با ما تماس بگیرید
محتوا

نمونه کار طراحی انواع موشن گرافیک

شما در این بخش تنها قسمت کوچکی از چند صد نمونه کار موشن گرافیک کادر مجرب سایا سایت را مشاهده می‌کنید. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر می‌توانید به کانال تلگرامی و آپارات ما مراجعه کنید.

سوالات متداول

در صورتی که سوالی در ذهن شما باقی مانده و در بخش سوالات متداول به پاسخی برای آن‌ها نیافتید با شماره‌های تماس 09383405900 و 09120046293 تماس حاصل فرمائید.

در سایا، موشن گرافیک با چه نرم افزاری طراحی می‌شود؟

ما در سایا سایت، با استفاده از نرم افزار حرفه‌ای After Effect که محصولی از شرکت ادوبی است، کار طراحی موشن گرافیک را برای مشتریان انجام می‌دهیم.

آیا طراحی با گوشی نیز انجام می‌دهید؟

خیر، به هیچ وجه متخصصین و گرافیست‌های سایا سایت از اپلیکیشن‌های موبایلی برای ساخت انواع موشن استفاده نمی‍کنند.

قیمت موشن گرافیک تبلیغاتی چقدر است؟

با توجه به پلنی که انتخاب می‌کنید، قیمت موشن گرافیک تبلیغاتی بر اساس هر دقیقه به ترتیب 2، 5 و 10 میلیون تومان خواهد بود.