طراحی سایت شرکتی با اهداف مختلفی انجام می‌شود. نمایش محصولات و خدمات، تیکتینگ و پشتیبانی آنلاین، استخدام آنلاین افراد مورد نیاز و… از مهمترین اهداف ساخت سایت شرکتی به حساب می‌آید. هزینه کمتر، قابلیت‌های قابل توجه، ظاهر دل پسند از جمله مواردی است که می‌تواند از مزایای طراحی سایت شرکت در سایا سایت برشمرد. سایت شرکتی شما در واقع یک ویترین 24 ساعته فعال مجموعه شماست که به افزایش اعتبار شما کمک فراوانی خواهد کرد.

امکانات و قیمت طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای و بی‌نظیر

طراحی سایت شرکتی و توسعه آن، امری نیست که بتوان روی آن قیمتی گذاشت. دلیل این امر آن است که به قدری کیفیت کار ساخت سایت شرکتی در سایا سایت بالاست که خدمات طراحی سایت شرکتی و سازمانی در سایا را نمی‌توان قیمت گذاری کرد. اما برای آن که همه مردم بهترین کیفیت را تجربه کنند، کف‌ترین قیمت طراحی سایت شرکتی را برای شما همراهان همیشگی سایا در نظر داریم. در ادامه با امکانات و قیمت پلن‌های طراحی سایت در سایا بیشتر آشنا خواهید شد. در صورت وجود هر گونه پرسش در مورد پلن‌ها می‌توانید با شماره تماس 09383405900 تماس حاصل فرمائید.

اقتصادی
اقتصادی

5 میلیون تومان

 1. دامنه رایگان: .ir
 2. قالب: ریسپانسیو و موبایل فرندلی
 3. پشتیبانی فنی رایگان: 6 ماهه
 4. هاست رایگان: 5 گیگ
 5. درگاه پرداخت ریالی: دارد
 6. درگاه پرداخت ارزی: ندارد
 7. پنل مدیریت فارسی: دارد
 8. تحقیقات کلمات کلیدی: ندارد
 9. سئو اولیه: ندارد
 10. آموزش ویدئویی: دارد
 11. طراحی لوگو: ندارد
 12. قابلیت چند فروشندگی: دارد
پیشنهادی
پیشنهادی

10 میلیون تومان

 1. دامنه رایگان: com. و ir.
 2. قالب: طراحی اختصاصی با المنتور
 3. پشتیبانی فنی رایگان: 12 ماهه
 4. هاست رایگان: 10 گیگ
 5. درگاه پرداخت ریالی: دارد
 6. درگاه پرداخت ارزی: دارد
 7. پنل مدیریت فارسی: دارد
 8. تحقیقات کلمات کلیدی: دارد
 9. سئو اولیه: دارد
 10. آموزش ویدئویی: دارد
 11. طراحی لوگو: دارد
 12. قابلیت چند فروشندگی: دارد
ممتاز
ممتاز

25 میلیون تومان

 1. دامنه رایگان: co. و com. و ir.
 2. قالب: طراحی اختصاصی با php
 3. پشتیبانی فنی رایگان: 18ماهه
 4. هاست رایگان: 20 گیگ
 5. درگاه پرداخت ریالی: دارد
 6. درگاه پرداخت ارزی: دارد
 7. پنل مدیریت فارسی: دارد
 8. تحقیقات کلمات کلیدی: دارد
 9. سئو اولیه: دارد
 10. آموزش ویدئویی: دارد
 11. طراحی لوگو: دارد
 12. قابلیت چند فروشندگی: دارد

ویژگی‌های طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای سایا

اگر شما و شرکت شما هزینه و بودجه‌ای را برای طراحی و ساخت سایت شرکتی در نظر می‌گیرید، به طبع انتظارات خاصی را در ذهن خود می‌پرورانید. شما این هزینه را انجام می‌دهید تا بتوانید با مشتریان شرکت خود تعامل بیشتری داشته باشید. سایا سایتی را به شما تحویل می‌دهد که همه نیازها و اهداف شما را پوشش و پاسخ دهد. در ادامه برخی از ویژگی‌ها و امکانات سایت شرکتی‌ای که سایا سایت برای شما طراحی می‌کند را می‌توانید مشاهده کنید. 

معرفی خدمات شرکت

شما با ساخت سایت شرکتی حرفه ای، قادر خواهید بود که خدمات و محصولات شرکت خود را معرفی کنید. البته لازم به ذکر است که این قابلیت وجود دارد که شما بتوانید علاوه بر معرفی، فروش محصولات و خدمات خود را نیز داشته باشید.

گالری تصاویر شرکت

تصاویر شرکت، محیط کار کارمندان، اتاق مدیران، خط تولید، تصاویر خدمات و محصولاتی که ارائه می‌کنید، تنها گوشه‌ای از مواردی هستند که می‌توانید آن‌ها را با دیگران در سایت شرکتی خود به اشتراک بگذارید. تصاویر مدیران نیز از این دست تصاویر است.

پشتیبانی آنلاین و اینترنتی

یکی از مواردی که برای مشتریان و مراجعه کنندگان به شرکت شما، پشتیبانی حرفه ایست. افراد این پشتیبانی خوب و حرفه‌ای را گاها در پشتیبانی آنلاین می‌بینند. سایا سایت فیچر پشتیبانی تیکتنیگ و آنلاین را از طریق خود سایت به شما هدیه می‌کند.

معرفی اعضای شرکت

یکی از عمده دلایل طراحی سایت شرکتی آن است که بنیان گذاران شرکت، خود را به صورت خاصی در وبسایت شرکتی خود به دیگران معرفی کنند. علاوه بر بنیان گذاران، شما می‌توانید همه پرسنل و کادر کاری خود را در سایت خود به صورت کامل معرفی کنید.

استخدام و دریافت رزومه

یکی از مواردی که کار را برای شرکت شما بسیار راحت می‌کند، انجام پروسه استخدام افراد مورد نیاز به صورت کاملا آنلاین است. شما می‌توانید از طریق سایت خود، از متقاضیان استخدام رزومه دریافت کنید و کل پروسه استخدام را به صورت آنلاین انجام دهید.

چند زبانه بودن

ما در سایا سایت می‌توانیم برای شما یک سایت با چندین زبان طراحی کنیم. یعنی سایت شما به صورت همزمان به چندین زبان بین المللی از جمله انگلیسی، عربی، فرانسوی، ایتالیایی و... در دسترس مخطبان شما قرار بگیرد.

چارت سازمانی شرکت

یکی از مواردی که می‌توانید آن را به صورت کامل در سایت قرار دهید، چارت سازمانی شرکت شماست. این مورد باعث می‌شود که مراجعه کنندگان به سایت، بتوانند راحت تر با شما ارتباطبگیرند و تعامل داشته باشند.

نمایش مجوز و گواهینامه‌ها

پس از ایجاد و توسعه وبسایت شرکتی، این امکان برای شما وجود دارد که مجوزهای مختلف را روی سایت خود قرار دهید. برای مثال نماد اعتماد الکترونیک سایت را می‌توانید روی سایت قرار دهید. این کار موجب اعتماد سازی بیشتر می‌شود.

طراحی سایت شرکتی چیست؟

این سوال بسیار خوبی است. اگر بخواهیم به این موضوع بپردازیم که طراحی سایت شرکتی چیست؟ بایستی بگوییم که طراحی و توسعه وب سایتی است که موضوع آن حول محور یک شرکت و خدمات یا محصولات آن می‌چرخد. برای مثال اگر شما یک شرکت معماری ساختمان هستید و یک سایت می‌خواهید داشته باشید. در همین راستا سایتی که برای شما طراحی، توسعه و اجرا می‌شود، وبسایتی خواهد بود که با آن شما می‌توانید شرکت و اعضای اصلی آن، خدمات خود و اطلاعات بسیار دیگری را در اختیار بازدید کنندگان از سایت خود قرار دهید. امروزه که همه کسب و کارها رو به پیشرفته شدن و تکنولوژی می‌روند شایسته نیست که یک شرکت بدون سایت به فعالیت خود ادامه دهد.

طراحی سایت شرکتی وردپرسی

ساخت و طراحی سایت شرکتی از دو روش انجام می‌شود. روش اول، روش کدنویسی اختصاصی و نوشتن کد با زبان‌های مختلف برنامه نویسی، نشانه گذاری و استایل نویسی است. در روش دوم از سیستم‌های مدیریت محتوا که اختصارا CMS نامیده می‌شوند استفاده می‌شود. یکی از این CMSها، وردپرس است که طرفداران بیشماری در سراسر دنیا دارد. به طوری که در حدود 25 درصد سایت‌ها و بلاگ‌های دنیا با استفاده از وردپرس ساخته شده‌اند. هزینه بسیار کمتر، تنوع ظاهر سایت، شخصی سازی راحتتر، زمان تحویل کمتر نسبت به روش کدنویسی اختصاصی از جمله مزایای طراحی سایت شرکتی وردپرسی است.

مراحل طراحی سایت شرکتی

برای طراحی سایت شرکتی باید مراحلی را با هم طی کنیم. این تصور که بعد تماس و ثبت درخواست سفارش، بلافاصله باید سایت به شما تحویل داده شود، تصور کاملا غلط و اشتباهی است. اگر به دنبال نتیجه خوب و عالی از طراحی سایت برای شرکت و سازمان خود هستید، خواهشمندیم که مراحل طراحی سایت شرکتی را به دقت مطالعه نمائید تا از بروز هر گونه مشکل احتمالی جلوگیری کنیم. مشاوره تلفنی، شناسایی نیاز شما، انتخاب پلن و روش طراحی سایت، عقد قرار داد و پرداخت پیش پرداخت تنها قسمتی از مراحل ساخت سایت شرکتی است. در تصویر رو به رو به خوبی می‌توانید با این مراحل آشنا شوید.

سایت شرکتی همراه با سئو

سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر مثل گوگل برای یک سایت شرکتی بسیار مهم است. طبیعتا هدف شما از طراحی یک سایت دیده شدن خدمات و محصولات شرکت و سازمان شماست. ما در سایا سایت علاوه بر طراحی سایت شرکتی، اقدامات دیگری نیز برای بهینه سازی سایت شما انجام می‌دهیم. تحقیق کلمات کلیدی، تعیین استراتژی، بهینه سازی سرعت سایت و محتوای یونیک از جمله مواردی است که در سایا سایت برای شما به صورت رایگان انجام می‌شود.

راهنمای ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی

قبل از آن که سفارش طراحی سایت شرکتی خود را ثبت کنید، به موارد زیر به دقت توجه نمائید. به طور حتم با کارشناسان فروش و پشتیبانی ما تماس بگیرید. شما از طریق شماره تماس های 09120046293 و 09383405900 می‌توانید از ساعت 9 الی 21 با ما در ارتباط باشید.

01
01

نیاز سنجی کنید

این که شما طراحی سایت شرکتی را برای چه هدفی و برای رفع چه نیازی می‌خواهید بسیار مهم است. چون به بهتر شدن نتیجه کار کمک شایانی می‌کند.

02
02

سقف و کف بودجه

سقف و کف بودجه طراحی سایت رو در نظر بگیرید. لازم به ذکر است این سقف و کف می‌تواند پس از مشاوره تلفنی با کارشناسان ما دچار برخی تغییرات شوند.

03
03

مشاوره تلفنی بگیرید

قبل از آن که از طریق سایت ثبت سفارش کنید، با کارشناسان ما تماس بگیرید. پاسخگویی کارشناسان هر روز از ساعت 9 الی 21 است.

چرا در سایا سایت سفارش طراحی سایت شرکتی ثبت کنیم؟

اصل امانت داری، رفتار حرفه‌ای پرداخت اقساطی، قیمت منصفانه و تعهد کاری از جمله دلایلی است که باعث می‌شود سایا به یکی از بهترین شرکت‌های ساخت سایت شرکتی تبدیل شود. کارشناسان فنی و طراحان سایت ما در طول پروسه طراحی سایت شرکتی شما تا تحویل پروژه به شما در کنار شما هستند تا دقیقا آن چه که در ذهن شما وجود دارد را به بهترین شکل ممکن برای شما اجرا کنیم.

+
پروژه طراحی سایت شرکتی
+
سال سابقه کار طراحی سایت
+
طراح و توسعه دهنده وب
+
قالب ریسپانسیو وردپرسی

نمونه کار طراحی سایت شرکتی استاندارد و حرفه‌ای

شما در این بخش تنها قسمت کوچکی از چند صد نمونه کار طراحی سایت شرکتی کادر مجرب سایا سایت را مشاهده می‌کنید. برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر می‌توانید به کانال تلگرامی و آپارات ما مراجعه کنید.

سوالات متداول

در صورتی که سوالی در ذهن شما باقی مانده و در بخش سوالات متداول به پاسخی برای آن‌ها نیافتید با شماره‌های تماس 09383405900 و 09120046293 تماس حاصل فرمائید.

وردپرس بهتر است یا سایت با کدنویسی اختصاصی؟

برای این که بدانید، وردپرس بهتر است یا سایت با کدنویسی اختصاصی باید بگوییم که طبیعتا هر کدام مزیت‌های خاص خود را دارند اما بهتر است از قبل نیاز سنجی کنید. اگر امکانات بسیار پیچیده ای از سایت انتظار ندارید، بهتر است که از وردپرس استفاده کنید.

هزینه طراحی و ساخت سایت شرکتی چقدر است؟

با توجه به پلن انتخابی شما بین 5 الی 25 میلیون تومان می‌تواند برای شما هزینه داشته باشد.

برای وردپرس از قالب آماده استفاده می‌شود یا برگه ساز؟

این مورد بر اساس پلن انتخابی شما مشخص می‌شود. در پلن اقتصادی از قالب آماده برای طراحی سایت شما استفاده می‌شود.