آموزش طراحی سایت

10 اقدام بعد از طراحی سایت شرکتی (ضروری)

10 اقدام بعد از طراحی سایت شرکتی
زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

طراحی سایت شرکتی و ساخت سایت شرکتی اولین قدم است . فکر نکنید که همه چیز به پایان رسیده ، باید بدانید که تازه شروع کار است . ساخت سایت شرکتی بدون سئو و تولید محتوا برای شما هیچ فایده ای نخواهد داشت . برای این که کاربران مختلف از سایت شما دیدن کنند و شما افزایش بازدید سایت و هم‌ چنین افزایش تعامل کاربران با سایت خود را تجربه کنید باید یک برنامه دقیق و مدون داشته باشید. در این مقاله 10 اقدام بعد از طراحی سایت شرکتی برای شما شرح می دهیم .


برای ساخت و طراحی سایت شرکتی حرفه ای و ارزان می توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید

طراحی سایت شرکتی حرفه ای ازران

شماره های تماس جهت ثبت سفارش و مشاوره رایگان

09383405900 | 09120046293


لیست 10 اقدام بعد از طراحی سایت شرکتی کاملا ضروری

به طور کلی و جامع اقدامات زیادی بعد از طراحی سایت شرکتی باید انجام شود اما ما در سایا سایت به عنوان متخصص طراحی سایت شرکتی حرفه ای و مقرون به صرفه این لیست اقدامات را برای شما مهیا کرده ایم :

 1. مدام سایت خود را آپدیت کنید 
 2. برای سایت شرکتی خود استراتژی محتوایی ایجاد کنید 
 3. در شبکه های اجتماعی فعال باشید 
 4. به ظاهر سایت خود اهمیت دهید
 5. ابزارهای آمار و تحلیل گوگل را نادیده نگیرید و استفاده از آن ها را فراموش نکنید
 6. تبلیغات سرمایه گذاری است 
 7. کارشناس سئو و تولید محتوا بهترین مشاوران و یاوران شما خواهند بود
 8. امنیت کاربران برای تان اهمیت داشته باشد 
 9. لینک‌سازی داخلی برای ارتباط بهتر با مخاطب
 10. سرعت سایت را بهبود بخشید

1 – مدام سایت خود را آپدیت کنید

افراد ، مجموعه ها و شرکت هایی هستند که بعد از ساخت سایت شرکتی خود و قرار دادن چند عکس و چند نمونه کار و شماره تماس سایت خود را به حال خود رها می کنند . این شرکت ها در حالی که سایت شرکتی را به حال خود واگذار کرده اند ، انتظار دارند که آمار بازدید کنندگان از سایت شان افزایش یابد . شما باید بدانید که در این دنیای پر از رقابت فشرده و رو به گسترش اینترنت ، بدون بهبود ، به روز رسانی و تولید محتوا نمی توانید دیده شوید .

مشتریان و کاربران سایت شما از طریق های مختلفی وارد سایت شما می شوند که می توان به جرات گفت غریب به 90 درصد آن ها و یا حتی بیشتر از طریق گوگل و سایر موتور های جست و جو گر وارد سایت شما می شوند و از سایت شرکتی شما بازدید می کنند. این نحوه ورود کاربران به سایت شما ، ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با تولید محتوا دارد . بنابر این اولین اقدام از آن 10 اقدام بعد از طراحی سایت شرکتی این است که مدام تولید محتوا و سایت خود را آپدیت کنید .

 

2 – برای سایت شرکتی خود استراتژی محتوایی ایجاد کنید

معنا و مفهوم استراتژی این است که شما برای خود یک هدف مشخص کنید ، برای رسیدن به آن هدف زیر هدف تعیین کنید و برای رسیدن به زیر هدف ها و هدف اصلی خود یک برنامه ریزی مدون و قابل اجرا در نظر بگیرید . توجه داشته باشید که کار تولید محتوا بدون هیچ گونه استراتژی و برنامه ریزی هیچ نتیجه ای در بر نخواهد داشت . ممکن است یک سری موفقیت را تجربه کنید ، اما این موفقیت ها لحظه ای و کوتاه مدت خواهد بود و در یک نقطه متوقف خواهید شد .10 اقدام بعد از طراحی سایت شرکتی

گام دوم از 10 اقدام بعد از طراحی سایت شرکتی این است که ، برای بحث تولید محتوا و آپدیت کردن مطالب و مقالات سایت خود استراتژی و برنامه ریزی دقیق و قابل اجرایی داشته باشید .

3 – در شبکه های اجتماعی فعال باشید

در لیست 10 اقدام بعد از طراحی سایت شرکتی ، به فعالیت در شبکه های اجتماعی می رسیم . یک سوال اساسی را در این قضیه مطرح است . آیا حضور در همه شبکه های اجتماعی ضرورت دارد ؟ پاسخ روشن کن ، خیر .نه تنها حضور در همه شبکه های اجتماعی هیچ ضرورتی ندارد بلکه ، در برخی از موارد باعث ضرر های زیادی می شود . برای مثال شما ممکن با متد و روش کار در اینستاگرام آشنا باشید اما روش کار در لینکدین یا تامبلر را بلد نباشید . در نتیجه ممکن است افتضاحی در این قضیه به وجود بیاورید . مشکل احتمالی بعدی این است که شما اگر در همه شبکه های اجتماعی فعال باشید ، انرژی کافی برای رسیدگی به سایت خود را از دست بدهید .

برای این کار بهتر است با توجه به زمینه فعالیت شرکت خود ، شبکه اجتماعی مناسب را انتخاب کنید . همان طور که برای محتوا و مقالات سایت خود باید استراتژی داشته باشید ، برای فعالیت در شبکه های اجتماعی نیز باید استراتژی و برنامه ریزی داشته باشید .

4 – ظاهر سایت شرکتی بسیار مهم است

مردم شما را از روی ظاهرتان قضاوت می‌کنند . ظاهر سایت که به آن رابط کاربری یا اصطلاحا یو آی (UI) گفته می شود ، بر افزایش بازدید و ماندگاری کاربران تاثیر به سزایی دارد . سایت خود را به چند نفر به صورت حضوری نمایش دهید و از آن ها بخواهید راجع به ظاهر سایت شما نظر دهند . این افراد می توانند افراد متخصص حوزه وب و یا حتی عامه مردم باشند . این کار باعث می شود که شما با معایب ظاهری سایت شرکتی خود آشنا شوید و در راستای بهبود نواقص آن فعالیت کنید .


اگر می خواهید که یک سایت شرکتی با ظاهر مناسب و کاربر پسند داشته باشید و استراتژی محتوایی برای سایت خود ایجاد کنید با کارشناسان سایا سایت | طراح سایت های شرکتی تماس بگیرید

09383405900 | 09120046293


5 – ابزار های آمار و تحلیل گوگل را نادیده نگیرید و استفاده از آن ها را فراموش نکنید

ابزار های آمار و تحلیل گوگل ، بهترین و دقیق ترین ابزار های موجود برای عیب یابی سایت ها هستند . کافی است سایت خود را در گوگل سرچ کنسول ثبت کنید . میزان ورودی و خروجی کاربران به سایت ، روش های ورود کاربران به سایت ، معایب سایت و یافتن کلمات کلیدی بهینه تر و اطلاعات بسیار بیشتری را در مورد سایت خود می توانید از طریق ابزار های آمار و تحلیل گوگل به دست بیاورید . با در دست داشتن این اطلاعات و آمار دقیق می توانید سایت خود را از هر نظر بهبود ببخشید . سایت های دیگری هم مثل سایت GTMetrix وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند . توجه کنید که استفاده از این ابزار ها را فراموش نکنید .

6 – تبلیغات سرمایه گذاری است

حال که به ششمین مورد از 10 اقدام بعد از طراحی سایت شرکتی رسیده ایم ، اجازه دهید شرح این مورد را با طرح یک سوال آغاز کنیم . هدف از تبلیغات چیست ؟ تبلیغات به شرط آن که هوشمندانه ، هدفمند و درست و به موقع باشد ، به شما این فرصت را می دهد که افزایش فروش و بیشتر دیده شدن را تجربه کنید . گفتیم که تبلیغات باید هوشمندانه ، هدفمند و درست و به موقع باشد ، در این صورت نه تنها هزینه تبلیغات شما بر می گردد بلکه با یک سیاست خوب در فروش می توانید سود قابل توجهی را نیز کسب کنید . بنابر این تبلیغات را یک سرمایه گذاری قلمداد کنید .

7 – کارشناس سئو و تولید محتوا بهترین مشاوران و یاوران شما خواهند بود

یک کارشناس حرفه ای در مقوله سئو و تولید محتوا می تواند شما به 10 قدم جلوتر از رقیبان تان ببرد . ما در مقاله بالا بردن رایگان سئو سایت وردپرسی بدون نیاز به سئو کار هر آن چه که شما برای بالا بردن رتبه سایت خود در گوگل نیاز دارید را توضیح داده یم . اما با این شرایط از یک کارشناس سئو حتما مشاوره بگیرید و یا حتی آن فرد را استخدام کنید ولی به چه دلیل باید کارشناس سئو و تولید محتوا استخدام کنید ؟ با ما همراه باشید تا جواب این سوال را یک بار برای همیشه شرح دهیم .

مسلما یک سئو کار حرفه ای و یک تولید محتوا کننده کار بلد مواردی را می داند و به آن ها اشراف دارد که هر فرد دیگری ممکن به آن ها هیچ تسلطی نداشته باشد . یک فرد سئو کار بهتر می داند از چه استراتژی هایی برای بهبود و بهینه سازی وب سایت شرکتی شما بهره ببرد . 10 اقدام بعد از طراحی سایت شرکتی

8 – امنیت کاربران برای تان اهمیت داشته باشد

از 10 اقدام بعد از طراحی سایت شرکتی ، به بحث امنیت کاربران می رسیم . فرض کنید به محلی رفته اید که هیچ امنیتی ندارد ، آیا تمایل به ماندن در آن جا دارید؟ یا برای مثال در جایی که یک بار از شما دزدی شود ، باز به آن جا بر می گردید ؟ مسلما جواب منفی است . اگر نتوانید از اطلاعات کابران سایت شرکتی خود محافظت کنید با کاهش و ریزش تعداد کابران مواجه خواهید شد و یا حتی ممکن است با مشکلات قضایی مواجه شوید .

9 – لینک‌سازی داخلی برای ارتباط بهتر با مخاطب

زمانی که بین برگه ها و مقالات سایت خود ارتباط ایجاد کنید و حول یک محور مشخص فعالیت داشته باشید ، این امکان را به کاربر می دهید که بتواند زودتر به خواسته خود در سایت شما برسد . همین لینک سازی داخلی باعث می شود که سایر برگه ها و مقالات سایت شرکتی شما بیشتر دیده شود . علاوه بر این موارد لینک سازی داخلی موجب بهبود رتبه سایت شما در رتبه بندی گوگل و بهینه سازی سئو (SEO) خواهد شد .

10 – سرعت سایت کاملا ضروری می باشد

و اما دهمین اقدام به نظر سایا سایت  که یکی از ضروری ها در طراحی سایت های شرکتی عوامل موثر در سرعت سایت و بالا بردن آن است زیرا اگر میخواهید در رقابت با دیگر سایت های رقیب خود با قی بمانید باید حتما سرعت سایت خود را تا کمترین حد آن پایین آورید در مقاله ای در سایا سایت به عنوان عوامل موثر بر سرعت سایت وردپرسی چیست ؟ به طور کامل به آن ها پرداخته ایم . اما تعدادی از عوامل موثر بر سرعت سایت را در لیست زیر برای شما لیست می کنیم :

 • حجم سایت
 • کد های قالب
 • حجم تصاویر
 • پهنای باند و میزان ترافیک
 • و …

نویسنده

saya

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *