به صفحه ثبت سفارش طراحی سایت در سایا سایت خوش آمدید. خواهشمندیم که اطلاعات خواسته شده را به دقت وارد کنید و به طور حتم قوانین رو مطالعه نمائید. طراحی سایت در سایا سایت به دو صورت اختصاصی و وردپرسی صورت می‌پذیرد. این بدان معناست که سایت شما بر اساس قالب وردپرسی بنا خواهد شد و یا توسط تیم فنی طراحی و توسعه سایت سایا، به صورت کاملا اختصاصی کد نویسی خواهد شد.

ثبت سفارش موشن گرافیک

برای ثبت سفارش طراحی حرفه‌ای، در ابتدا نیاز‍‌های خود را بسنجید. در گام بعدی، با کارشناسان ما تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره، یکی از تب‌های زیر را انتخاب نمائید. در قدم بعدی می‌بایست فرم مد نظر ثبت سفارش آنلاین را تکمیل و اقدام به پرداخت نمائید.

شماره تماس

09383405900 | 09120046293

زمان پاسخگویی

شنبه الی چهارشنبه | از ساعت 8 الی 20

We help ambitious businesses like yours generate more profits by building awareness, driving web traffic, connecting with customers, and growing overall sales. Give us a call.
  • Want to test our process before ramping up the budget? We'll prove our model and you'll see revenue soar.
  • We provide a revolutionary level of transparency into our campaigns - from backlink acquisition.

از این که ما را انتخاب نموده‌اید، نهایت تشکر را از شما داریم. برای آن که همکاری بهتری داشته باشیم، خواهشمندیم نکات و قوانین زیر را رعایت کنید.

  • از ثبت سفارش طراحی سایت با موضوعات سیاسی، شرط بندی، غیر اخلاقی، ضد ادیان و امثالهم خود داری به عمل آورید.
  • پیش پرداخت شما معادل 50 درصد مبغ قرارداد خواهد بود. قسمت عمده‌ای از پیش پرداخت برای خرید سرور، هاست و دامین، قالب و افزونه‌های مورد نیاز سایت و پروژه شما خرج خواهد شد.
  • توجه داشته باشید در صورتی که قصد دارید از دامنه دات آی آر (.ir) استفاده کنید، حتما بایستی در سایت ایرنیک ثبت نام کرده و شناسه خود را برای پشتیبانی ما ارسال کنید.
  • پشتیبانی پس از تحویل پروژه تنها شامل پشتیبانی‌های فنی خواهد بود. در صورتی که نیاز به پشتیبانی محتوایی داشته باشید طبق قرار داد فی مابین عمل خواهد شد.
  • در سایت‌های فروشگاهی، وارد کردن محصولات شما بر عهده سایا سایت نیست. اما در صورت توافق و بر اساس مبلغی معین و توافقی دیتا اینتری نیز برای شما انجام خواهد شد.
  • در پروژه‌های طراحی سایت و اپلیکیشن، ابتدا سایت شما طراحی خواهد شد و سپس طراحی و کدنویسی اپلیکیشن اندروید و iOS شما آغاز خواهد شد. 

نکته مهم:

  • قرارداد فی ما بین سایا و شما در دو نسخه چاپ خواهد شد که طرفین قرارداد ملزم به امضای قرارداد به همراه مهر رسمی و یا اثر انگشت می‌باشند.

سوالات متداول ثبت سفارش

1) طراحی سایت در سایا سایت چند روز طول می‌کشد؟

به طور کلی تا قبل از نیاز سنجی از شما و بررسی دقیق نمی‌توان بازه زمانی مشخصی را بیان کرد. اما به طور کلی با توجه به خواسته‌ها و فیچرهای مد نظر شما، بین 7 الی 30 روز زمان لازم است.

3) چه زبان‌هایی در طراحی سایت اختصاصی استفاده می‌شود؟

زبان نشانه گذاری HTML، زبان استایل نویسی CSS، زبان برنامه نویسی JavaScript و زبان برنامه نویسی PHP

5) آیا سایت‌ها پنل مدیریت فارسی دارند؟

بله، همه سایت‌های وردپرسی و غیر وردپرسی دارای پنل مدیریت فارسی هستند.

7) پنل مدیریت سایت چگونه کار می‌کند؟

هنگامی که سایت بعد از تائید نهایی به شما تحویل می‌دهیم، یک آموزش ویدئویی کوتاه و کامل و اختصاصی برای شما ارسال خواهد شد.

2) سایت تا چه حد سئو می‌شود؟

سایت که به شما تحویل می‌دهیم به صورت کامل سئو اولیه شده است. سئو اولیه یعنی این که کارهایی مثل ثبت در گوگل، رعایت اصول سئوی محتوایی، سرعت بالای سایت انجام خواهد شد.

4) طراحی اقساطی سایت امکان پذیر است؟

با توجه به شرایط اقتصادی عامه مردم، ما در سایا سایت بر آن شدیم که ثبت سفارش طراحی سایت به صورت اقساطی را نیز امکان پذیر کنیم برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

6)آیا همه سایت‌ها دارای اپلیکیشن هستند؟

تنها سایت‌هایی می‌توانند دارای اپلیکیشن باشند که هنگام سفارش گزینه سفارش اپلیکیشن را نیز انتخاب کرده باشند. 

8) پشتیبانی از سایت چگونه است؟

پشتیبانی سایت صرفا شامل بحث‌های فنی می‌باشد. این بدان معناست که پشتیبانی محتوایی، در صورتی که در قرارداد ذکر نشود انجام نخواهد شد. پشتیبانی از سایت شما با توجه به پلنی که انتخاب می‌کنید بین 3 الی 12 ماه خواهد بود.